Moje motto: ,,V životě si můžu splnit jakýkoliv sen, pokud pomůžu dostatečnému počtu lidí splnit si jejich sny.“

Jmenuji se David Korbas a jsem finanční a realitní specialista. S obchodní činností jsem začal již při studiu na vysoké škole. Zkušenosti získávám již od roku 2003 napříč různými společnostmi  z oblasti investičních, bankovních a pojišťovacích služeb. V roce 2003 jsem začal pracovat pro společnost SMS pojišťovací služby a.s., která postupem času rozšířila své portfólio služeb a změnila název na SMS finanční poradenství a.s.. Od srpna 2005 do září 2007 jsem působil v několika dalších finančních institucích (Beneficial Finance a.s., ČSOB Leasing a.s. a Leasing České Spořitelny a.s.), ale opět jsem se vrátil k finančnímu poradenství. V září 2007 jsem začal opět pracovat pro společnost SMS finanční poradenství a.s.. Poslední změna v mé kariéře se udála když jsem přešel v květnu 2013 do společnosti Broker Consulting a.s., kde působím dodnes.

Moje vize, cíl a PROČ

V práci mne motivuje jedno krásné motto: „V životě si můžu splnit jakýkoliv sen, pokud pomůžu dostatečnému počtu lidí splnit si jejich sny.“

Moje PROČ je pro mě důvod, proč to dělám, a pro Vás to může být důvod, proč máme spolu spolupracovat.

Můj cíl je pomáhat 300 rodinám s jejich financemi a dělat jejich život lepší. Pomáhám ochránit jejich finance a majetek, aby o ně zbytečně nepřicházeli, a ještě jim přináším peníze navíc. Pomáhám klientům začít přemýšlet o tom, co vlastně od života chtějí. Protože pokud ví, kam chtějí dojít, můžeme začít plánovat jejich cestu.

Pomáhám klientům v těchto oblastech:

  • s levným financováním vlastního bydlení, aby i ve stáří měli kde bydlet, protože z důchodu nájem nezaplatí 
  • s levným financováním investičních nemovitostí, které splácí nájemník, aby měli byt pro děti, nebo jako pasivní příjem ve stáří
  • s prodejem nemovitostí, aby bylo vše rychlé, za skvělou cenu a hlavně bezpečné
  • s pronájmem nemovitostí, aby neztráceli čas s prohlídkami a s inzercí.
  • se spořením pro děti na studia, aby získali kvalitní vzdělání, a tím zásadně ovlivníme kvalitu jejich života
  • se spořením na stáří, aby si v důchodu zachovali důstojnost a životní standard s možností volby přestat pracovat i mnohem dříve
  • se zabezpečením příjmů, rodiny a majetku, pokud je to potřeba
  • s bankovními produkty, aby neplatili zbytečně za účet, nepřepláceli zbytečně vysoké úroky na hypotékách a úvěrech

Až ve chvíli, kdy vím, co opravdu chtějí, co chtějí řešit, a jak se dívají na různé typy a nastavení produktů, můžu začít hledat na trhu vhodné a bezpečné produkty, které je dovedou k cíli.

Už jste asi pochopili, že má práce není o prodeji produktů. Ty jsou až řešením naplánované cesty. A tím to vlastně teprve začíná. Pak jsme v kontaktu, pravidelně se vídáme a hlídáme, zda se všechno ubírá správným směrem, reagujeme na změny v životě a na trhu. Tím jsem myslel, že pomáhám lidem s financemi. A proto taky jen 300 rodin. Je to limit, kdy můžu pohodlně poskytnou dlouhodobou nadstandardní odbornou péči.

Pokud se Vám moje vize líbí a oslovila Vás, tak mne kontaktujte, seznámíme se a společně posoudíme, které z mých služeb můžete využít a kdy.